Головна Події Туристичні об'єкти Маршрути Проживання Харчування Розваги Галерея Контакти Ua Ru En

Розваги

Активний відпочинок від

Активний відпочинок від ТОВ "Енеко-тур" є оператором по внутрішньому туризму. Компанія надає широкий спект послуг активного відпочинку та туризму. На Канівщині ми пропонуємо велопокатеньки від Трахтимирова до Межиріччя, тури на байдарках по Росі та Дніпру, пішоходні маршрути. А також - екскурсії по Черкащині. Детальна інформація - www.eneco-tour.com.ua

Майстер-класи з ліплення виробів із глини

Майстер-класи з ліплення виробів із глиниУ рамках навчальної Програми «Пізнай свій рідний край» працівниками науково-дослідного відділу Шевченківського національного заповідника «Канів від давнини до сучасності» (Історичний музей) проводяться майстер-класи з ліплення виробів із глини.

Майстер-класи з виготовлення іграшок з льняної нитки.

Майстер-класи з виготовлення іграшок з льняної нитки. Сьогодні зростає цікавість до іграшок, виготовлених вручну з підручних матеріалів, тому працівники науково-дослідного відділу Шевченківського національного заповідника «Канів від давнини до сучасності» (Історичний музей) започаткували проведення майстер-класи з виготовлення іграшок з льняної нитки.

Дитячий оздоровчий заклад «Дивограй» чекає дітвору!

Дитячий оздоровчий заклад «Дивограй» чекає дітвору!  Запрошуємо дітей з усіх куточків України провести незабутній літній відпочинок на Канівщині  в дитячому оздоровчому закладі «Дивограй». ДОЗ «Дивограй» розташований в мальовничому куточку Канівщини на території        с.Ліпляве, на узліссі соснового бору.

Міський центр туризму запрошує

Міський центр туризму запрошуєКолектив Міського центру туризму, краєзнавства, спорту, екскурсій учнівської молоді запрошує відвідати стародавнє місто Канів,  помилуватися мальовничими краєвидами Дніпра-Славути, познайомитися з унікальними для Європи Канівськими пагорбами, доторкнутися до свідчень славних здійснень наших попередників та сучасників.

Для любителів швидкісної їзди, та активного відпочинку на воді !!!

Для любителів швидкісної їзди, та активного відпочинку на воді !!!Із початком відкриття навігації, у вас буде можливість  здійснити поїздку на швидкісному катері( OMC kobra  V8   5.7L   300к.с. ) Катер розрахований  на  6 сидячих місць. Також  з’явиться  можливість   випробувати себе на водних лижах,  парашуті, банані , та таблетці. Можливі  поїздки  по Дніпру,  до столиці  України Києва, та обласного центру Черкас.  Короткострокова, та довгострокова  оренда  катера!!!                                                                  067 919 63 30                                                                                  066 977 77 24  prokop_83@mail.ru© Туристична Асоціація Канівщини