Головна Події Туристичні об'єкти Маршрути Проживання Харчування Розваги Галерея Контакти Ua Ru En

Харчування

Кафе «Рось»

Кафе «Рось»    Кафе «Рось» - це класичні рецепти домашньої кухні України, лояльна цінова політика. Будь-яка людина, будь то витончений гурман або офісний працівник, повинна їсти хоча б раз на день, інша річ смачні, з любов'ю приготовлені страви української та європейської кухні, що доставляють радість і задоволення. Якщо Вас цікавить їжа, а не кришталеві келихи та золотий посуд з прислугою у фраках, то зніміть краватку, розстебніть верхній ґудзик сорочки, розслабтеся і відправляйтеся в саме серце Канівщини. Це кафе створено саме для того, щоб туди приходили поїсти смачно, комфортно, за демократичними цінами, відпочити, забути про буденні проблеми біля затишного каміну.

Ресторан

Ресторан Ресторан «Еліт»  затишне  містечко. Тут  вас причарують  не тільки дивовижні краєвиди Дніпра,  доступна природа парку, але й  відмінна українська кухня з елементами страв  «Поближче до народу»,  концепція якої – найсвіжіші українські продукти. Страви готуються в чіткій відповідності з високими стандартами, по вкрай  демократичним цінам. 

Кафе

Кафе                З давніх часів Україна славиться своєю національною кухнею. І це не дивно: такого розмаїття смачних м'ясних, рибних, борошняних, молочних, овочевих страв, напоїв - просто не знайти. Один український борщ чого вартий!       Ми живемо в такому динамічному часу, коли буває складно приділити хвилину, щоб не поспішаючи, насолодитися стравами української кухні. Але ж так хочеться в обідню перерву не гамбургером перекусити і не вермішеллю швидкого приготування! У нас за комплексний обід ви заплатите 20-25 грн., а за вечерю із друзями від 150 грн з особи.           

Ресторан «Родень»

Ресторан «Родень»На одному із пагорбів Канева, в центральній історичній частині міста розташований ресторан «Родень». Назва закладу походить від міста Родень, що було засноване поблизу теперішнього міста Канева на Княжій горі, у VII-VIII ст. та загинуло у 1240 р. від ударів військ хана Батия.© Туристична Асоціація Канівщини