Головна Події Туристичні об'єкти Маршрути Проживання Харчування Розваги Галерея Контакти Ua Ru En

Маршрути

Шевченківські місця на Канівщині

Шевченківські  місця на КанівщиніАвтобусний, автомобільний маршрут: Канів – Бобриця - Бучак - Межиріч – Хмільна – Пекарі – Прохорівка – Келеберда – Канів              Канів. Від’їзд від підніжжя Тарасової гори   Краєвид Лівобережжя з Тарасової гори

Канівщина у Другій Світовій війні

Канівщина у Другій Світовій війні1. Букринський плацдарм - вересень 1943 - січень 1944 року Автобусний, автомобільний маршрут: Канів – Бобриця – Студенець – Бучак – Канів

Від Канівського Поросся до Київської Русі

Від Канівського Поросся до Київської РусіАвтомобільний маршрут: Канів – Пекарі – Канів Канів – Пилипенкова гора – Канівські гори Дислоковані ділянки Бучацько-Трахтемирівського, Канівського, Мошногірського масивів які утворюють так звані Канівські гори, що простягаються уздовж правого берега річки Дніпро. У 2001 pоці експертам Міжнародного союзу охорони природи (IUCN) при ЮНЕСКО рядом наукових установ України в групі з п'яти претендентів на звання об'єктів світової природної спадщини було подано Канівські гори. До переліку з 21 об’єкта загальнонаціональної акції “Сім чудес України” увійшли і Канівські гори.

Межиріцька стоянка мисливців на мамонтів

Межиріцька стоянка мисливців на мамонтів Автомобільний маршрут: Канів – Межиріч – Канів  Межиріцька стоянка знаходиться у 20 метрах від автотраси Київ-Черкаси. Унікальність Межиріцької стоянки, вік якої 15 тисяч років, полягає в тому, що на її території знаходяться чотири споруди з кісток мамонтів, різні за формою, розмірами, архітектурою зовнішньої обкладки з наявністю невідомих досі серед пам’яток кам’яної доби ритміки та симетрії. Межиріцькі споруди - єдині у світі; вони не мають аналогів на жодному континенті.   На думку Президента Національної академії наук України Бориса Патона, Межиріч є пам’яткою світового значення, яка за умов будівництва музею може бути взята під патронат ЮНЕСКО.

Подорож на Трахтемирівський півострів

 Подорож на Трахтемирівський півострівАвтомобільний маршрут: Канів – Бучак - Трахтемирів - Канів Територія півострова насичена історичними об’єктами. До створення Канівського водосховища тут існував так званий Зарубинецький брід, відомий ще зі сколотських часів. В добу Київської Русі, Козацтва, його активно використовували. Поряд із Зарубинецьким бродом завжди відбувались бурхливі історичні події.

Гоголівські місця на Канівщині

Гоголівські  місця на КанівщиніАвтобусний, автомобільний маршрут: Канів – Прохорівка – Канів 



© Туристична Асоціація Канівщини