Головна Події Туристичні об'єкти Маршрути Проживання Харчування Розваги Галерея Контакти Ua Ru En

Новини

Вшанували пам’ять режисера О.П.Ленського

Вшанували пам’ять режисера О.П.Ленського12 жовтня в міському парку відбувся захід присвячений 165-й річниці від дня народження видатного російського актора і режисера Олександра Ленського. 

25-та річниця підписання угоди про поріднення міст Канів та Сонома, США

25-та річниця підписання угоди про поріднення міст Канів та Сонома, СШАСонома перше місто, яке подало руку дружби Каневу у 1987 році і підтвердило своє бажання співпрацювати з новим керівництвом мерії Канева у 2011 році. Історія партнерства українського та американського міст-побратимів розпочалася із зацікавленості громади Сономи, розташованого на Північному узбережжі штату Каліфорнія – чи є ще таке місто на земній кулі, яке б по чисельності населення, територіально-адміністративному розташуванню та духовному потенціалу для своєї країни мало б подібне значення і рівень як Сонома.

«Американська Україна» Агапія Гончаренка (до 180-річчя від дня народження)

 «Американська Україна» Агапія Гончаренка  (до 180-річчя від дня народження) 31 серпня 2012 року виповнилося 180 років від дня народження видатного українського культурного і церковного діяча Агапія Гончаренка, уродженця с.Криве Попільнянського району Житомирської області. А.Гончаренко (Андрій Гумницький – 1832-1916) – перший політичний емігрант у США, засновник першої слов’янської друкарні та бібліотеки у Західній півкулі та перший перекладач на англійську мову і популяризатор творчої спадщини Тараса Шевченка та ідеї української незалежності у Північній Америці. 

Перші канівці на землях Каліфорнії у ХІХ ст.

Перші канівці на землях Каліфорнії у ХІХ ст.28 липня 2012 року виповнилося 200 років  від дня народження адмірала Василя Степановича Завойка (1812-1898) – першого військового губернатора Камчатського краю, члена директорів Російсько-Американської Компанії (РАК), уродженця с.Прохорівки Канівського району. У 1859 році для базування Тихоокеанського флоту Завойко винайшов гавань Владивосток, яка згодом стала великим портом та російським містом, де адміралу було поставлено у 1908 році пам’ятник. Сьогодні Владивосток є містом-побратимом Сан-Дієго у Каліфорнії.

Пропозиції© Туристична Асоціація Канівщини