Головна Події Туристичні об'єкти Маршрути Проживання Харчування Розваги Галерея Контакти Ua Ru En

Проживання

Готельний комплекс „Замок Рода”

              Готельний комплекс  „Замок Рода” Новозбудований, комфортабельний готельний комплекс „Замок Рода” знаходиться у самому центрі міста Канів. Свою назву він отримав на честь Бога Рода, який залишається в пам'яті народу по цей час. За уявленнями наших Предків, він живе у Сварзі - найвищому небі, їздить на хмарах, дарує життя людям, звірам, птахам, дає родючий дощ на посіви, посилає людині Долю. Род - це духовна енергія наших пращурів, яка згодом знайшла своє місце у древній назві Канева - Родень.

Відпочинок на Дніпрі: Прохорівка, садиба Активна

Відпочинок на Дніпрі: Прохорівка,  садиба  АктивнаСадиба «Активна» знаходиться в с. Прохорівка Канівського району.  Прохорівка – мальовниче дачне село на лівому березі Дніпра нижче від м. Канева. Відоме своїми краєвидами, рибалкою та турбазами. А також садибою першого ректора Київського університету Максимовича, де знаходиться знаменитий 600-річний дуб Т.Г. Шевченка.

Відпочинок на Росі: Межиріч, садиба «Мрія мисливця»

Відпочинок на Росі: Межиріч, садиба «Мрія мисливця»Вас зачарують столітні ліси і люстерка ставків, вразять схили річки, яка тече відразу за садибою. Госпадар завзятий мисливець та рибалка і з радістю залучить бажаючих до найдавнішого заняття наших предків.

Відпочинок на Росі: Межиріч, садиба «Солов`їний куточок»

Відпочинок на Росі: Межиріч, садиба «Солов`їний куточок»На відпочинок Вас запрошує затишна садиба, яка  знаходиться під горою з чудовим краєвидом, поруч з лісом, наповненим солов`їним співом   і привітна господиня.       У нас Ви отримаєте незабутні враження від спілкування з природою. Проживання в будинку з усіма зручностями, а для любителів всього українського на просторому подвір'ї  знаходиться «Українська світлиця».

Відпочинок на Росі: Межиріч, садиба «Рось»

Відпочинок на Росі: Межиріч, садиба «Рось» Побувавши в цій зеленій садибі ви будете мати можливість помилуватись унікальними природними та святими місцями, відпочити на березі річки Рось, назбирати лісових ягід, грибів, лікарських трав.  Господарі з радістю організують для вас гостинне застілля в зачарованому лісі.

Відпочинок біля річки: Бабичі, садиба «Зелена гірка»

Відпочинок біля річки: Бабичі, садиба «Зелена гірка»   Для тих, хто хоче відпочити на первозданній природі, але не хоче відмовлятись від завоювань цивілізації ми створили всі умови – від затишних кімнат для відпочинку до можливості задоволення всіх інших потреб. Прекрасна природа та чисте лісове повітря поєднані із екологічно чистими продуктами та кришталевою водою  створять умови не тільки для відпочинку, але й значно покращать Ваше здоров’я.

Відпочинок на озерах: Мельники садиба «Земний рай»

Відпочинок на озерах: Мельники садиба «Земний рай»Більше 300 років тому навколишні ліси, що прорізані глибокими балками та ярами, були облюбовані першими мешканцями, які у Монаховому проваллі, що неподалік села Мельники, заснували село Голяки. Існує безліч легенд серед старожилів, у яких говориться, що колись ці навколишні ліси були добрим сховищем для гуляків (вільних людей), які брали участь у гайдамацькому русі. © Туристична Асоціація Канівщини